ZAŁOGa

kwalifikacje, doświadczenie, bezpieczeństwo

Instruktor

Mariola Warszewska

Instruktorka Jogi według B.K.S.Iyengara.

Członkini Stowarzyszenia  Jogi Iyengara w Polsce. Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Animatorka, wykorzystująca elementy jogi  do pracy z dziećmi.

Uznaję  decyzję o podjęciu treningu nauczycielskiego, za jedną z kluczowych w swoim życiu, nie tylko zawodowym. Postawienie stopy na macie przed innymi otworzyło mnie do głębokiej transformacji wewnętrznej, doskonalenia w współodczuwaniu, życzliwości do innych, stawaniu się lepszym człowiekiem o coraz czystszym sercu i umyśle.
Moje obecne rozumienie i pogłębienie praktyki pochodzi od hinduskich nauczycielek (Abi Iyengar i Gulnaz Dashti) w ramach prawie miesięcznego pobytu w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Pune w Indiach w 2019 r.

Na codzień niedoścignionym wzorem i źródłem przekazu jogicznego oraz inspiracji na mojej ścieżce nauczycielskiej są nauczycielki: Beata Waszczykowska, Natasza Moszkowicz, Ewa Wardzała, Ewa Szymoniak, Carrie Owerko. Za ich przykładem dążę w swoim uczeniu jogi,  aby być uważnym nauczycielem, pełnym „sattwy” (spokoju i światła) wewnątrz oraz „rajasu” (energii, ognia) na zewnątrz. 

Co chcę przekazać i dać ludziom, którzy przychodzą na praktykę do mnie?

Dążę do tego, by ludzie wychodzili z moich zajęć z poczuciem zrobienia dobrej roboty dla zwiększenia swojej pojemności na wyzwania, wytrzymałości, siły, cierpliwości, ale przede wszystkim uważności i współczucia dla siebie, a przez to dla innych. Chcę budzić w ludziach świadomość, że są składnikiem natury, budzić ich do głębszego wglądu w siebie, do rozumienia swojego ciała, natury swojego umysłu, do odnajdywania i rozpoznawania swojej relacji do natury, przyrody, innych istot.

Skipper

Skipper

Marek Kuźnicki

Skipper z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu jachtów po morzu Śródziemnym, Atlantyku, na wyspach Kanaryjskich, Cabo verde i Karaibach.

Organizator rejsów komercyjnych, szkoleniowych 
i eventowych.

Doskonała znajomość wybrzeża i wysp Chorwacji pozwala odwiedzić najładniejsze i najciekawsze miejsca Chorwackiej Dalmacji oraz doradzić wybór restauracji czy zorganizować wycieczki na lądzie.

Odpowiedzialny za bezpieczeństwo, organizację i dobre samopoczucie gości.

Rejs katamaranem z jogą

Możesz zarezerwować rejs jachtem
połączony z nauką jogi wg B.K.S. Iyengar

  • medytacje o zachodzie słońca na pokładzie
  • praktyka Asan
  • praca z oddechem Pranayama
  • głęboka relaksacja
  • praca z systemem mięśni, kości, powięzi